facebook chevron vertical-dots cancel phone clock message earth
#
ua
меню
ua

Пошук

Mothercare

Mothercare провідний міжнародний бренд товарів для майбутніх матерів і немовлят, експерт, який концентрує свою увагу на потреби дітей і їх батьків.

В наших магазинах представлений одяг для малюків від народження, модний одяг для дівчаток і хлопчиків до 10 років. Товари для дитячої кімнати, постільні приналежності, матраци, дитячі ліжечка, все для безпеки будинку. Для подорожей у нас є автокрісла, коляски, рюкзаки та аксесуари. Асортимент магазину має все, що вам потрібно для годування, купання. А також, іграшки для розвитку або дозвілля дітей та багато іншого.

Мільйони мам по всьому світу віддають перевагу саме цій марці, яка лідирує вже більше 50 років на ринку дитячої продукції тому що впевнені в тому, що краще для їхніх дітей створюємо саме ми. Це відображається і в назві лінії: «mothercare» в перекладі означає «материнська турбота».

На сьогодні магазини мережі Mothercare – одні з небагатьох для мам і дітей, високий рівень продукції яких підтверджено експертами.

Для виробництва високоякісної продукції для самих маленьких членів нашого суспільства компанія використовує інноваційні технології та сучасні наукові розробки. Головний пріоритет для нас – здоров’я і безпеку Вашої дитини. Клієнти в будь-який час можуть отримати кваліфіковану консультацію з будь-якого виниклого питання у фахівців, які працюють в Mothercare.

Галерея

Хочете підписатися на розсилку?