facebook chevron vertical-dots cancel phone clock message earth
#
ua
меню
ua

Пошук

Білий халат

Білий халат — це не просто одяг, це символ професії лікаря. Спецодяг компанії «Білий халат» відповідає всім професійним вимогам. Крім цього, наша мед. форма підкреслить вашу індивідуальність, виділяючись своїм дизайном та високою якістю.

Маючи величезний досвід роботи в сфері створення і продажу лікарської одягу, компанія «Білий Халат» стрімко завойовує ринкові позиції. Кожна наша модель практична і комфортна. Мед. одяг відшивають з висококласних тканин вітчизняного і зарубіжного виробництва. Ми надаємо широкий вибір різноманітних медичних костюмів і халатів, виготовлених на нашій фабриці. Серед асортименту ТМ є як класичні так і нестандартні моделі. Колірна гамма досить різноманітна. Обробка кишень і коміра може бути і традиційної, і оригінальною, в залежності від ваших уподобань. Підбираючи фурнітуру, ми дбаємо про те, щоб вона прослужила не один рік. Вдосконалене технологічне обладнання фабрики дозволяє створювати різні види продукції в максимально короткі строки, що істотно знижує її вартість, не впливаючи на якість.

Перед тим, як поступити в продаж, мед. одяг ТМ «Белый Халат» проходить обов’язкову перевірку відповідності прийнятим стандартам на всіх етапах виробництва. Вы можете бути впевнені, що отримуєте бездоганний продукт, який прослужить довгий час. Тканини, які використовуються для пошиття практично не мнуться, легко очищуються від забруднень, стійкі до тертя та пошкоджень. Вони наділені антистатичними властивостями та відмінною проникністю повітря, що дозволяє шкірі «дихати». Навіть під час активної діяльності вам буде комфортно завдяки хорошій терморегуляції.

Наша компанія стежить за тенденціями моди і постійно створює нові моделі для кожного представника медичної сфери. Ми орієнтуємося на високі стандарти і продуманий дизайн.

Галерея

Хочете підписатися на розсилку?