Главная » Актуально » Новости » 4,5,6 декабря 2012 года впервые в Виннице будет происходить фестиваль современного искусства ZixZixOne 2013 Лікўідація

4,5,6 декабря 2012 года впервые в Виннице будет происходить фестиваль современного искусства ZixZixOne 2013 Лікўідація

Фестиваль сучасного мистецтва ZixZixOne 2013 Лікўідація

Локація фестивалю – у самісінькому центрі міста: ТРЦ «Анастасія» ! Це спільний творчий процес музикантів, художників, акторів, режисерів, фотографів, які належать до різних культурних спільнот. Крім того, Б.ригада Т.ўорчих І.ніціятиў фестивалю поставили собі за мету: зробити глядача активним співучасником фестивального життя.
ZixZixOne це фестиваль для тих, хто на правду цінує свою душу; для тих, хто цінує її унікальність та безкрайність; для тих, хто бажає наситити її красою…  ЯК для тих, хто вже навчився любити себе як найціннішу істоту на всій земній кулі, у всій своїй оригінальності та неповторності ТАК, і для тих, в кого це бажання ще лише зароджується. Для тих, хто не втомлюється щодня, після «сіренького сьогодні» засинати з думками прекрасними,з новими ідеями, і ненавистю до всього ординарного. Але, власне, ZixZixOne  - це для кожного, бо кожен у своєму ліжку і вночі суперечливий художник. ZixZixOne саме для ВАС!!!

Ти запитаєш: «А навіщо мені туди йти»? 
Якщо хочеш пропустити найкрутіший захід в місті за всю його історію - залишайся вдома. А на тих, чий дух сильніший за фізичну лінь буде чекати те, що в народі називають джерелом. Джерелом збагачення внутрішньої міцності, сили…тої, котру невзмозі забрати жоден, але і тої котру наповнювати можеш тільки власноруч. Що й казати, всій цій концентрації прекрасного на одному квадратному метрі завдячимо Мистецтву. Мистецтву, яке цього річ прийшло до Вінниці у вигляді ZixZixOne. 
Воно єднає нас під одним дахом, що зветься в народі втіхою душевною. Там люди шаленіють од щастя,і від єдиної ідеї. Од тої , що в серденьку на дні від малечку леліємо. ZixZixOne дає можливість щорічно хоча б на декілька днів з’єднатися зі світом мистецтва , стати його часткою та творити. Івентів та можливостей настільки багато, ентузіастів купа. А от що з того вийде – приходьте та судіть самі!

Презентація фестивалю ZixZixOne у форматі pdf >>

Чекаємо на вас, ваша
Б.ригада Т.ўорчих І.ніціятиў "ЗіксЗіксОне"Музика