Главная » Актуально » Новости » У Вінниці вперше відбувся сімейний бал «Під звуки вальсу»

У Вінниці вперше відбувся сімейний бал «Під звуки вальсу»

12 травня в ТРЦ «Анастасія» до Всесвітнього Дня Матері вперше відбувся сімейний бал «Під звуки вальсу». Свято розпочалось о 16.00. Організаторами свята виступили ТРЦ «Анастасія», дитячий магазин «Антошка», клуб для мам Mamaclub.ua та «Територія мам».

Обов'язковим був дрес код : дами в вечірніх, або бальних сукнях, а їх кавалери в брюках та сорочках. В залі поступово почали з'являтися сімейні пари, усі прекрасні та неперевершені…

- На святі присутні гості мали змогу насолодитися бокалом білого вина від спонсору «Wine Time», а маленькі принци та принцеси вдосталь награтися кульками, яких на святі було чимало, - розповідає cпіворганізатор і ведуча дійства Валентина Ткачук.

Під слова ведучих захід і розпочався. Першими виступили виконавці призерів міських, обласних та всеукраїнських змагань із танцювальної студії «Олімпія» Стрижова Катерина та Антонюк Олег під композицію віденського вальсу. Майстер клас із основ повільного танцю провів художній керівник цієї ж студії Пашин Андрій.

- Приємним було те, що танцювали усі – від найменших до найстарших, були пари віком за 70 років – ділиться своїми враженнями Валентина, - в основному присутніх було близько 200 чоловік.

Розважальна програма на балу була досить насиченою, веселі ігри та конкурси та безліч сюрпризів для дітей та дорослих. Гарним продовженням вечора стало освідчення татусів своїм коханим – чарівним половинкам, в подяку за емоційну щирість винагородою став запальний танець матусь.

Всіх присутніх вразив вокальний виступ про маму 5-ти річного Віктора та його матусі Марії Бородуліної, це була найзворушливіша мить на святі. Наймолодші учасники трьохрічного віку порадували чудовими віршиками своїх любих матусь.

- Отримала заряд позитивних емоцій як мінімум на місяць! Звісно, ще є над чим працювати, але приємно було бачити задоволені обличчя гостей та чути схвальні відгуки, – каже Валентина Ткачук, - хочеться ще раз подякувати усім, хто долучився до свята і допоміг вінницьким сім'ям на мить перенестися в казкове дійство і відпочити від повсякденних буднів.

Наприкінці свята присутнім була запропонована танцювальна програма із 6-ти різних музичних стилів, дирекція ТРЦ «Анастасія» вибрали три пари найкращого виконання танцю і вручили їм подарункові сертифікати в розважальний центр. Усі дітки без виключення отримали призи від дитячого магазину «Антошка».

Жоден гість не пішов зі свята без посмішки, вирою позитивних емоцій і гарним відпочинком.

У Вінниці вперше відбувся сімейний бал «Під звуки вальсу»

Сімейний бал «Під звуки вальсу»

http://20minut.uaМузика