Главная » Актуально » Новости » На уикенд в Виннице - вторая часть фестиваля психологии

На уикенд в Виннице - вторая часть фестиваля психологии

Пошуком шляхів щасливого гармонійного життя наповненого радістю, любов’ю, здоров’ям та достатком займалися вінничани на фестивалі психології «Живи».

Майстри психології з Вінниці та Хмельницького ділилися своїми знаннями та досвідом, щоб учасники фестивалю спробували отримати відповіді на питання, які у повсякденному житі зазвичай залишаються без відповіді. За два дня на вибір можна було відвідати на вибір 32 майстер-класи різного спрямування.

- Дуже багато цікавих майстер-класів, на які хотілось би потрапити, але деякі з них проходять в один і той самий час. Доводиться вибирати один, який вважаєш найбільш потрібним. Наприклад, я особисто для свого розвитку хотіла б потрапити на майстер-клас з кармінного зцілення, але для роботи все ж обрала «Секрети успішного спілкування», – каже тридцятирічна Галина Ткачук. – Але я отримала папку, у якій є усі мобільні телефони тренерів, і у разі необхідності зможу домовитися про зустріч з будь-ким з них.

На майстер-класах, які пройшли у першій половині фестивалю вінничани мали змогу спробувати зміцнити своє тіло, розвинути пара-нормальні здібності, навчитися успішному спілкуванню, здоровому харчуванню, знайти своє «Я» через арт-терапію та йогу, відкоригувати ауру та карму, почати заробляти «правильні гроші».

- Чому гроші так впливають на нас? Тому що ми не знаємо правил гри. Будь-яка система, доки її не вивчиш досконало буде давати тобі стусани. Коли ми її вивчимо, ми будемо мати право вибирати, як діяти далі, - говорить тренер Владислав Кабачій, який проводив майстер-клас з психології грошей.

Друга частина фестивалю пройде 20-21 жовтня у торговому центрі «Анастасія» . Є можливість прийняти участь ще в 32 майстер-класах, які будуть проводити практичні психологи з Вінниці, Києва, Одеси.

На вікенд у Вінниці - друга частина фестивалю психології На вікенд у Вінниці - друга частина фестивалю психології

На вікенд у Вінниці - друга частина фестивалю психології

20minut.uaМузика