Главная » Актуально » Новости » Фотоотчет "Дня Отцовства" 10.11.12 в ТЦ "Анастасия"

Фотоотчет "Дня Отцовства" 10.11.12 в ТЦ "Анастасия"

10 листопада. Свято батьківства у м. Вінниці. Саме у цей день третій поверх ТРЦ «Анастасія» перетворився на сімейний центр з розвагами для малюків, з творчими студіями, з face артом, фітнесом, йогою для вагітних, з лекціями та порадами від психологів, консультанта по ГВ, масажиста, візажиста, логопеда, спеціалістів по ранньому розвитку дітей, та іншим.
Свято розпочалось із вступного слова ведучої, голови громадської організації «Територія мам» Валентини Ткачук. Після оголошення програми, святкову естафету перейняли слінгоматусі. Хто не знає,слінгоматусі - це матусі, які носять своїх малюків у слінгах! Вони показали, що зі слінгом не тільки зручно мамі та дитині, з ним ще й можна танцювати. Художній керівник, активний член громадської організації «Територія мам», хореограф постановочних і весільних танців Ксенія Павловська. Це був дуже гарний старт свята, який подарував хороший настрій на увесь день!
Далі святковий марафон «Свята батьківства» продовжили агенція по організації свят «Джем», які порадували маленьких учасників конкурсами, розвагами, танцями і забавами. Персонажі найулюбленіших дитячих мультиків, дівчинка-ураган Маша, Ведмідь, Лунтик та улюбленець Клоун так сподобались дітлахам, що вони зовсім не хотіли їх відпускати!
З 12.00 почали працювати ще три додаткових зали, де до 16.00 години проходили лекції, семінари, майстер-класи на тему вагітності, грудного вигодовування, альтернативної освіти та батьківства. Саме у цих залах говорили про усвідомлену вагітність, успішний старт грудного вигодовування, масаж для самих маленьких, про казкотерапію, про вікові кризи та романтику у стосунках після народження дитини. Піднімались питання дослідження родоводу, бізнесу в період декрету, пошуку ключів взаєморозуміння між дітьми та батьками. Приємно те, що усі зали були заповнені, що сучасні батьки бажають розвиватись, задають собі запитання та шукають на них відповіді, свідомо відносяться до виховання своїх дітей. І ми віримо в те, що покинувши 10 листопада стіни ТРЦ «Анастасії» батьки знайшли для себе потрібну інформацію. Велика подяка усім тренерам (Наталі Маценко, Аллі Мартинюк, Ользі Стецюк, Тетяні Антоновій, Анні Хіля , Виговській Юлії, Геннадію та Руслані Бушуєвим, Ульяні Романовій, Віктору Долецькому, Наталі Демчук, Ользі Москаленко, Юлії Моргун), що протягом дня ділись своїми знаннями і досвідом та організатору фестивалю психологічних практик «Живи» Наталії Демчук, офіційному партнеру «Свята батьківства».

Докладніше: http://vk.com/album172998022_165275109 та http://vk.com/topic-25360153_27541021Музика