Главная » Актуально » Новости » 13-14 и 20-21 октября VІІІ Винницкий фестиваль психологических практик «ЖИВИ!"

13-14 и 20-21 октября VІІІ Винницкий фестиваль психологических практик «ЖИВИ!"

13-14 та 20-21 жовтня VІІІ Вінницький фестиваль психологічних практик «ЖИВИ!»

ТРЦ «Анастасія», вул. Пирогова, 39 (3 поверх)

VІІІ Вінницький фестиваль психологічних практик «ЖИВИ!»

Усім друзям, знайомим та зацікавленим – привіт! Ми запрошуємо ВАС взяти участь у Фестивалі психологічних практик «ЖИВИ!». Впевнена, що багато хто з ВАС може поділитись своєю унікальною історією проживання “у просторі фестивалю”. Адже впродовж цих кількох днів відбувається стільки подій!!! А саме: відкриттів, переосмислень, знайомств, переживань, ідей, рішень…

Багато хто вже визначився із своїм напрямком руху, багато хто у пошуках…

Фестиваль психологічних практик – це крок до себе сьогодні і бачення себе у завтра; це знання, які розширюють розуміння світу та свого призначення. Двічі на рік, у жовтні та лютому, відбувається «перезавантаження» свідомості, адже відвідування майстер-класів та спілкування з людьми, які вирішили жити свідомо, дають можливість проаналізувати та визначити свої життєві орієнтири, щось переглянути, у чомусь засумніватись і, можливо, прийняти рішення щось змінити.

Це можливість познайомитись з різноманітними тренінговими програмами, авторськими методиками, практиками особистісного розвитку та самовдосконалення й обрати свій шлях.
Дізнатись про спеціалістів в галузі психології, які практикують у нашому місті, а також познайомитись з досвідом гостей фестивалю (Київ, Одеса, Запоріжжя, Хмельницький, Севастополь).
Це сприятливі умови для трансформації, новий погляд на себе із сторони, це нові відчуття, відкриття та рішення, а ще це веселий та приємний відпочинок, пригоди, нові друзі, уважні тренери.
Це інтенсивне навчання у психологів, бізнес-тренерів і бізнес-консультантів, психотерапевтів, майстрів тілесних практик та ін.

Відгук одного із учасників.
«Фестиваль для мене став місцем Зустрічей Індивідуальностей, місцем, де можна доторкнутись Своєю Душею до Душі Іншого і пізнати її частинку, відчути її подих, познайомитись з її силою. Можливістю поділитись теплом, отримати натхнення, досягати успіху, творити разом Нове, щось, що виходитиме за межі майстер-класів, фестивалю і стверджуватиме те відчуття – Відчуття Бути Живим.»

Лозунг VІ Вінницького фестивалю психології розвитку «БУТИ ЖИВИМ»:
Розуміти себе – розуміти інших
Розуміти інших – рости
Рости – розвиватися
Розвиватися – знаходити себе
Знаходити себе – знаходити друзів
Знаходити друзів – БУТИ! ЖИТИ!

Новини та розклад http://fest.vn.ua/
Довідки за тел.:
098-97-52-206, 093-42-89-695
E-mail: vin.fest@meta.uaМузика