Головна » Актуально » Новини » 16 грудня відбудеться відкриття фотовиставки талановитого фотографа Марії Бутенец «Одна вдома»

16 грудня відбудеться відкриття фотовиставки талановитого фотографа Марії Бутенец «Одна вдома»

Фотовиставки талановитого фотографа Марії Бутенец «Одна вдома»

З нагоди першого Дня народження вінницького торговельно-розважального центру «Анастасія» 16 грудня відбудеться відкриття фотовиставки талановитого фотографа Марії Бутенец «Одна вдома».

У фото-проекті представлено більше 30 фотографій в жанрі арт-ню, героїнями яких стали відомі артистки. Музою еротичної фотовиставки - співачка і танцівниця VARDA, відома своїм дуэтом з королем гламуру Сергієм Звєрєвим і скандальним Віталієм Козловським.

«Фотографії для виставки готувала більше року. Я люблю фотографувати жіноче тіло і неважливо - в одязі модель чи ні. Мій улюблений жанр арт-ню, тому свою першу фотовиставку вирішила робити саме в цьому жанрі. Надихнула мене на створення фотовиставки співачка і танцівниця VARDA, тому більшість знімків зроблені саме з нею », - ділиться деталями роботи автор проекту.

Раніше Марія знімала артистку VARDA для обкладинок глянцевих журналів не тільки в Україні, але і у Вірменії. Фотографії викликали справжній фурор серед шанувальників артистки, тому було прийнято рішення відзняти цілу серію еротичних фотографій.

«Забавно, що з Машею ми познайомилися Вконтакте. Я досить часто отримую листи в соціальних мережах з пропозиціями щодо фотосесій. Зазвичай, я відмовляюся, але в цей раз просто не змогла сказати "ні" з двох причин: вона дівчина і, незважаючи на свій юний вік, у неї дуже професійні фотографії! Перед її об'єктивом будь-яка жінка - справжня богиня! Наша перша зйомка запам'яталася мені назавжди! Щоб не запізнитися на фотосесію, мені довелося виїхати з будинку, не знявши бігуді з голови, і навіть трохи перевищити швидкість. Як же були здивовані працівники ДАІ, побачивши такого водія! », - Ділиться враженнями про зйомки фотопроекту VARDA.

VARDA позувала у більш ніж провокаційному вигляді: постала в образі темпераментної і пристрасної італійки, яка чекає вдома свого коханого. Приймати ванну, одягатися чи готувати вечерю - за що б не взялася VARDA, все це зроблено з еротикою! Господиня з розкішною фігурою, милою усмішкою і прекрасними волоссям - хіба не найбажаніша жінка на світі?! Про таку мріє кожен чоловік ...


Гостей фотовиставки чекає розіграш безкоштовної фотосесії від Марії Бутенец!

Марія Бутенец - молодий фотограф з багаторічним досвідом. Народилася у Вінниці, але на даний момент працює в Києві. Співпрацювала з Сергієм Звєрєвим, Віталієм Козловським, Наталею Валевською, Анатолій Анатоліч, Танею Решетняк та іншими зірками шоу-бізнесу. Фотовиставка «Одна вдома» раніше була представлена публіці в столичному ресторані Dark Side.

Чекаємо всіх 16 грудня в ТЦ «Анастасія»!
м.Вінниця, вул. Пирогова, 39
Вхід вільнийМузика