Головна » Актуально » Новини » «В гостях у феї» ощасливили молодят!

«В гостях у феї» ощасливили молодят!

«В гостях у феї» ощасливили молодят!Вони ще насолоджуються п'янким напоєм медового місяця, а їх уже чекають нові карколомні сюрпризи. Салон весільної моди «В гостях у феї» організував конкурс серед своїх клієнтів, що зіграли весілля в минулому році. У фінал конкурсу "Зоряна пара" вийшли шість молодих сімей. А далі її величність фортуна сама вибрала, кому подарувати закордонний вояж, а кому веселий і корисний відпочинок в широтах улюбленого рідного міста Вінниця.

За умовами конкурсу кожна пара, яка придбала наряд «В гостях у феї», могла розмістити свої кращі фото на офіційному сайті салону. Учасників виявилося більше тридцяти. Азарт і напруга просто зашкалювали, коли в гру вступали користувачі інтернету, адже саме вони повинні були вибрати з цілого ряду фотографій п'ять пар фіналістів, які б могли позмагатися за головні приз – романтичну подорож у казкову Венецію в День всіх закоханих! У підсумку засновники конкурсу додали ще одну нагороду, так як рахунок у двох молодих сімей практично зрівнявся.

– Завершальний етап конкурсу пройшов там, де все і починалося – в одному з весільних салонів «В гостях у феї» в ТЦ «Анастасія». Атмосфера панувала святкова, а гострий смак інтриги розбавляли солодощі та грайливі напої з розкішного фуршетного столу. Під об'єктиви фото-і відеокамер студії «Sunday» потрапляли тільки радісні емоції та посмішки.

Всі шість пар фіналістів відверто зізналися: жодного разу в житті не ставали учасниками нічого подібного. Та й у інтернет-голосуванні вирішили взяти участь швидше з інтересу і бажання поділитися своїми позитивними весільними знімками. Вони знали, що кожен з них вже переможець тому, що стали лідерами онлайн-голосування та гарантовано отримають подарунок. Питання тільки в тому – який саме. Збентежені і заінтриговані, всі чекали початку розіграшу.

Роль чесної і непідкупною фортуни зіграла маленька дівчинка Яна, яка дістала з прозорого лототрону імена володарів 6-го місця і екзотичного вечері в суші-барі. Ними стали Марина і Олег Троніцкіє, які одружилися 4 серпня 2012. Далі вже самі пари діставали імена наступних переможців і таким чином передавали один одному щасливу естафету.

5-е місце і сертифікат на відвідування боулінг-клубу в ТРЦ «Анастасія виграли Надія і Сергій Мельничук. Варто зауважити, що ці вінницькі тусовщики вже не в перший раз стали учасниками різного роду заходів. Минулої осені вони представляли себе на конкурсі "Наречена року" і планують у майбутньому не зменшувати світської активності.

4-е місце і сертифікат на відвідування релакс-центру "Аквамарин" дісталося Ользі та Дмитро Мельничук. З попередньої парою їх не пов'язують ніякі родинні зв'язки. За іронією долі з тисяч вінницьких молодят, дві пари фіналістів опинилися однофамільцями.

3-е місце і романтична вечеря в японському ресторані виграли Юлія та Олександр Травчині, що зіграли весілля 29 липня 2012.

– 2-е місце в конкурсі "Зоряна пара" і романтична фотосесія від фото-відео студії «Sunday» дісталася Ірині та Василю Драгуніним. Саме вони набрали найбільшу кількість позитивних відгуків в інтернеті – 13 тисяч голосів.

Що ж до переможців, то ними стали Наталя та Віталій Руренко. Головний приз – романтичну подорож від весільного салону «В гостях у феї» кинув їх в стан приємного шоку. Єдиний виграш у житті Віталія – 2 гривні у лотереї, а сама далека спільна поїздка – в Росію до родичів. Наташа і Віталій після весілля не змогли поїхати відпочивати і медовий місяць провели вдома. Тому поїздка до Венеції виразно стане для них казковим пригодою.

Радість від можливості подарувати закоханим хвилини щастя отримали і організатори конкурсу. Свій перший вдалий досвід вони вже розглядають, як старт нової гарної традиції.

– Можливо, наступного року «Зоряною парою» станете саме ви! Казка від весільного салону «В гостях у феї» чекає своїх героїв!

Тетяна Довгань, журнал «Весілля до і після»Музика