Головна » Актуально » Новини » Святкова програма та Розіграш Призів 16 грудня!!!

Святкова програма та Розіграш Призів 16 грудня!!!

З нагоди першого Дня народження  вінницького торговельно-розважального центру «Анастасія»

З нагоди першого Дня народження  вінницького торговельно-розважального центру «Анастасія» 16 грудня 2012 року його відвідувачам запропонують  яскраву  святкову програму, розіграш призів, виставку робіт «Руками  створена краса».

Відмінний настрій і вдалий шопінг ГАРАНТУЄМО ...

Для Вас 16 грудня 2012 року святкові знижки діятимуть у всіх торговельних мережах ТРЦ “Анастасії”, адже дозвольте собі більше!

А також,

О 13 годині - початок святкового шоу для дітей «Лунтік та його друзі», шоу мильних бульбашок, а також улюблена забава дітей і дорослих – аквагрим.

З 14 до 16 години у ТРЦ «Анастасія» звучатиме жива музика

У рамках святкування Дня народження центру працюватиме виставка «Руками створена краса», на якій можна буде придбати вироби з бісеру, прикраси, святкові подарунки ручної роботи.

О 17 годині на 3 поверсі центру розпочнеться РОЗІГРАШ призів..

Для того аби взяти участь у розіграші призів необхідно з 14 до 16 грудня включно ( до 16-30) у будь-якому магазині ТРЦ «Анастасія» придбати товар на суму від 50 гривень , заповнити анкету, отримати купон-запрошення і у неділю, 16 грудня, о 17 годині прийти до ТРЦ «Анастасія» на 3 поверх, де саме о цій годині розпочнеться розіграш призів.  Головний приз – сертифікат  розважального центру ТРЦ «Анастасія». Серед призів – подорож до Будапешту, сертифікати торговельних мереж, новорічні подарунки  тощо. Умови Розіграшу призів на сайті  www.anastasiya.vn.ua

Від нас – незабутня святкова  програма і подарунки, від Вас – активна участь.Музика