Головна » Актуально » Новини » Чим запам’ятався Перший сімейний бал «Під звуки вальсу», що відбувся 12 травня 2012 року в ТРЦ «Анастасія»?

Чим запам’ятався Перший сімейний бал «Під звуки вальсу», що відбувся 12 травня 2012 року в ТРЦ «Анастасія»?

Ось і відшуміли звуки балу, відкружляли у вальсі. Усе повернулось у буденність. Але мов у сні, знову і знову згадуємо ті чарівні миті, коли поринули у світ прекрасного, ніжного казкового балу. Чим запам"ятався Перший сімейний бал "Під звуки вальсу", що відбувся 12 травня 2012 року в ТРЦ "Анастасія" ?

Перший сімейний бал «Під звуки вальсу»Так як театр починається з гардеробу, бал починаеться із вальсу. Звуки мелодійної музики, яку забеспечив магазин музичного обладнання «Music Prestige», долинали ще задовго до початку самого казкового дійства і заохочували усіх Попелюшок і Принців поспішати на бал. В чарівному залі, оформленному за допомоги студії "Шародеї", на усіх запрошених чекали келихи ігристого вина від виномаркету «Wine Time».

І ось, казка почалась... Віденський вальс, Повільний вальс, Пасадобль, Танго, джайв - скільки чарівності, ніжності, пристрасті у кожному русі неймовірних вихованців студії спортивно - бального танцю "Олімпія" - Катерини Стрижової та Олега Антонюка! Не дивно, що після показового виступу пари, до танцю стали усі присутні - і дорослі і малі. Якщо ви навіть не знаєте, як танцювати вальс і боїтесь "відтолочити" ноги своєму партнеру - хвилюватись не було причин. Адже художній керівник студії "Олімпія" Андрій Пашинін із задоволенням провів майстер-клас для усіх охочих.

Перший сімейний бал «Під звуки вальсу»Але якаж Попелюшка не мріє про чарівну сукню? Але де ж її знайти? Що б довго не шукати, бутік жіночого вечірнього плаття "Dress Room", на чолі із директором Андрієм та його чарівними моделями, представили нову колекцію жіночих вечірніх суконь.

Чарівним і мелодійним співом вразили усіх Віктор та Марія Бородуліни, що виконали пісню "Про маму".

Щоб ніжність не переросла в меланхолійність, ведучі, Андрій (танцювальна студія «Art Fusion») та Валентина ("Територія мам", сукня ведучої надана магазином жіночого одягу "Jovanni") розпочали запальні конкурси. Веселий сміх не вгавав ні на мить. Окрім чудового настрію, усі, хто приймав участь у конкурсах, отримали подарунки від дитячого магазину "Антошка".

А найвеселішим, найактивнішим парам свята, адміністрація ТРЦ "Анастасія" та магазину дитячих товарів "Антошка" підготували чудовий сюрприз. Це подарункові набори від магазину "Антошка", сертифікати на розважальний центр ТРЦ "Анастасія", сертифікати від магазину "Італійська білизна", магазину Єкологічна косметика , магазину чоловічого одягу "Masimar", магазину "Елітна біжутерія", магазину взуття "Еlite shoes", бутіка жіночого вечірнього плаття "Dress Room", магазину чаю та кави "незвиЧАЙний магазин", магазину жіночого одягу "Jovanni".

Усі дітки отримали подарункові набори від магазину дитячих товарів "Антошка" та смачні круасани від ТМ “СанКруа”.

Сімейний бал «Під звуки вальсу»Коли прозвучали останні слова подяки від ведучих, бажання покидати казку не було ні в кого і пари продовжували кружляти під звуки мелодійного вальсу, сподіваючись, що прекрасна мить не скінчиться ніколи... Але стрілки годинника невпинно відраховують час, і усім довелось повертатись із казки.

Та казка чарівна, і вона повертається не лише у снах! Отож, чекайте на повернення у казку та слідкуйте за нашими анонсами!

Висловлюємо щиру подяку організаторам свята: ТРЦ "Анастасія", магазину дитячих товарів «Антошка», клубу для мам mamaclub.ua та "Території мам", а також усім партнерам та спонсорам!

Спонсори і партнери першого сімейного балу «Під звуки вальсу»

Мережа дитячих супермаркетів «Антошка» Танцювальна студія «Art Fusion» Магазин якісного взуття «Elite Shoes»
Магазин «Італійська білизна» Магазин чоловічого одягу TM «Masimar» Магазин музичного обладнання «Musik Prestige»

 

До нових зустрічей!

Фотозвіт свята можна переглянути тут, фотограф Вікторія Щеголькова.Музика