Головна » Актуально » Новини » 14 – 16 грудня відбувається виставка-ярмарок авторських робіт майстрів з обмеженими фізичними можливостями «Руками створена краса»

14 – 16 грудня відбувається виставка-ярмарок авторських робіт майстрів з обмеженими фізичними можливостями «Руками створена краса»

Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія»

14 – 16 грудня 2012 року з 10:00 - 18:00 залі на 3 поверсі ТЦ «АНАСТАСІЯ» відбувається виставка-ярмарок авторських робіт майстрів з обмеженими фізичними можливостями  «Руками створена краса».

У Вінниці протягом кількох років успішно проводять виставки-ярмарки робіт майстрів з інвалідністю і приємно те, що все більше стає прихильників. Одні як відвідувачі інші як меценати або співорганізатори ярмарків.

ГО «Гармонія» та ТЦ «Анастасія» для надання більших можливостей для самореалізації майстрів з обмеженими фізичними можливостями організовують Ярмарок.
Аксесуари, вязані шалі, накидки, косинки, які зігріватимуть вас зимовими вечорами, іграшки, декорації для дому, прикраси та багато інших новорічних сюрпризів і все для Вас, поціновувачі краси створеної руками…

Якщо вам це цікаво, приходьте і  знайдете ще багато різноманітнього та цікавого для вас та ваших рідних, близьких.

Вінницька громадська організація молоді з
обмеженими фізичними можливостями «Гармонія»
NGO_harmony@mail.ru
Тел..; 46-93-59;  46-04-96Музика